دسته‌بندی نشده, محصولات مراقبت پوستی

فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب

فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب؟

برای مقابله با اثرات مخرب نور خورشید فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب بهتر است؟ در اینجا با انواع ضد آفتاب فلوئیدی وکرمی آشنا میشویم وخواهیم فهمید که چه نوع ضد آفتابی برای پوست ما مناسب است. بهترین فلوئید ضد آفتاب را از ما بخواهید.

فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب؟

همانطور که میدانید نور خورشید درکنار مزایا ونکات مثبتی که برای بدن و پوست انسان دارد، اشعه های مضری نیز همچون اشعه ماوراء بنفش نیز دارا میباشد. این اشعه اثرات مختلفی روی پوست دارد که از جمله آنها میتوان به چین وچروک و لک های پوستی اشاره کرد .همچنین اثرات مخرب تر این اشعه میتواند منجر به آسیب دیدگی سطح پوست  یا حتی سرطان پوست شود.

 

همه این گفته ها لزوم استفاده از ضد آفتاب ها را برای ما روشن میکند. در انتخاب هرنوع محصول آرایشی وبهداشتی مهمترین عامل نوع پوست یا موی شماست. فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب بسته به نوع پوست به شما معرفی میشوند.

 

فلوئید ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب؟

کرم ضد آفتاب مناسب پوست های خشک

اگر پوست خشکی دارید محصولاتی برای شما مناسب ترند که که بر پایه چربی باشند تا چربی پایین پوست را جبران کرده وبه سلامت پوست کمک کنند.دراین صورت کرم های ضد آفتاب برای شما مناسب ترند وبهتر است به سمت فلوئید ضد آفتاب نروید.

کرم ضد آفتاب مخصوص پوست خشک نباید حاوی عطر، الکل و یا اسانس باشد زیرا باعث حساسیت بیشتر پوست میشود. این نوع پوست ها بدلیل نداشتن لایه چربی نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

 

فلوئید ضد آفتاب مناسب پوست چرب

اگر پوست چربی دارید به شما محصولات فلوئیدی بسیار توصیه میشود.زیرا فرمولاسیون این محصولات بر پایه آب میباشد و باعث کاهش چربی پوست های چرب میشوند. فلوئید ضد آفتاب با پوشش دهی مناسب منافذ باز در پوست های چرب از تجمع آلودگی در آنها و عوارض دیگری همچون جوش زدن پوست جلوگیری میکند.

این نوع ضد آفتاب ها علاوه بر خواص محافظتی خود در برابر اشعه های خورشید خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی روی پوست را به همراه دارند که این امر موجب ایجاد حس مطلوبی در استفاده از آنهاست.

همچین اگر بعد از استفاده از کرم ضد آفتاب احساس سنگینی رو پوست خود دارید بدین معنی ست که برای شما مناسب نیستند.دراین صورت فلوئید ضد آفتاب بهترین گزینه برای پوست شماست.

پیشنهاد ویژه رابوسنتر

نکته مهم

فلوئید ضد آفتاب به هیچ وجه برای پوست های خشک وحساس مناسب نیستند و میتوانند آسیب زا نیز باشد.همچنین کرم های ضد آفتاب برای پوست های چرب حس خوشایندی نخواند داشت. پس حتما قبل از انتخاب نوع ضد آفتاب به نوع پوست خود دقت کنید.

 

سخن پایانی

ما اینجا هستیم که به شما در انتخاب درست محصولات مناسب برای شخص شما کمک کنیم.با ما در واتس آپ در ارتباط باشید.

ما کنارتون هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *