مکمل

کپسول آناکپس دوکری

کپسول آناکپس دوکری

کپسول آناکپس دوکری:

ریزش مو یکی از مشکلات رایج می باشد که علاوه برزیبایی ، سلامتی ما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. ریزش مو انواع مختلفی دارد، به عنوان مثال می توان به ریزش مو پس از بارداری یا ریزش موی ناشی از استرس و خستگی و به دلیل کمبود ویتامین شاره کرد.

کمبود ویتامین های مورد نیاز بدن بر سلامت موها تاثیر می گذارد و باعث ریزش مو شود. ریزش مو زیبایی شما تحت تاثیر قرار داده و باعث ناراحتی روانی شما می شود.

باید به تامین ویتامین های مورد نیاز بدن در رژیم غذاییتان توجه داشته باشد برای جلوگیری از ریزش مو. این محصول یک مکمل تقویت ناخن ومومی باشد که با تامین ویتامین های مورد نیاز باعث بهبودضخامت و رشد مو می شود. این محصول ریزش موها را متوقف کرده و به مرور زمان موهای از دست رفته را می رویاند. استحکام بخشی به ناخن ها نیز از دیگر مزایای این محصول است.

 

برای مشاهده و خرید محصولات مراقبت از مو رابوسنتر اینجا کلیک کنید

درست مانند بدن، ناخن ها و موها نیز در معرض تهاجمات خارجی مختلفی قرار دارند که در طول سال ها ایجاد می شوند. کاهش اسیدهای آمینه سولفور یکی از این مشکلات است. کراتین ساختار ضروری مو محسوب می شود و با کاهش تثبیت کراتین، جذب، موها ضعیف تر می شود و نازک می شود. پیاز مو و ماتریکس ناخن برای بازیابی شادابی به مواد مغذی ضروری نیاز دارند.  متیونین وسیستین دو ماده اصلی موجود در قرص آناکپس است که ضمن تسهیل رشد، مقاومت مو و ناخن ها را افزایش داده و ویتامین ب کمپلکس، متابولیسم سلولی مو را فعال می کند

در ادامه ترکیبات قرص آناپکس را از منظر علمی به دقت بررسی می کنیم.

ترکیبات قرص آناکپس

با ترکیبات منحصر به فردی که قرص ضد ریزش مو آناکپس دارد باعث بهبود سلامت مو و ناخن می شود. از ترکیبات این محصول ویتامین های B5 ، B6 ، B8 ، PP، E و عصاره سویا هستند.

مشاوره

اگر نیاز به مشاوره بیشتری داری تا بهترین انتخاب رو داشته باشی، یا هر سوالی در مورد مکمل ها تو ذهنت داری مشاورین رابو سنتر به صورت ۲۴ ساعته در خدمتون هستن، کافیه روی دکمه بالا کلیک کنی و وارد پیج اینستاگرام رابو سنتر بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *