مکمل

کلسیم و منیزیم مای ویتامینز

کلسیم و منیزیم مای ویتامینز

کلسیم و منیزیم مای ویتامینز این فرمول تخصصی برای حمایت از مصرف روزانه  منیزیم وکلسیم  ، دو ماده معدنی ضروری برای سلامتی روزمره، طراحی شده.

کلسیم نقش مهمی در نواحی بدن، از جمله حمایت از عملکرد سلولی (1) حفظ استخوان ها و دندان های سالم (2) و کمک به سلامت ماهیچه  (3)ایفا می کند. مصرف منیزیم ما به مبارزه با احساس خستگی کمک می کند (4) و در عین حال از عملکرد شناختی پشتیبانی می کند(5) به ما کمک می کند تا احساس  بهتری در طول روز داشته باشیم(6)

کلسیم و منیزیم معمولاً  به مقدار زیاد در محصولات لبنی یافت می شود. قرص‌های کلسیم و منیزیم مای‌ویتامین  برای گیاه‌خوار هستند و آنها را به یک مکمل گیاهی کامل برای برنامه روزانه‌تان تبدیل می‌کند

کلسیم و منیزیم مای ویتامینز یکی از بهترین مکمل هایی است که نیاز روزانه شما به کلسیم و منیزیم را برآورده می کند. این دو ماده معدنی برای داشتن بدنی سالم ضروری هستند. کلسیم نقش بسیار مهمی در نواحی مختلف بدن  ایفا می کند. به کمک کلسیم می توانید استخوان ها و دندان های سالمی داشته باشید، از عملکرد سلول های بدن تان مطمئن شوید و سلامت عضلات تان را تضمین کنید. مصرف منیزیم نیز به کاهش خستگی کمک می کند، عملکرد شناختی را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند در طول روز احساس بهتری داشته باشید.

مقادیر زیادی از کلسیم و منیزیم در محصولات لبنی یافت می شود. با اینحال افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از محصولات لبنی استفاده کنند، بهتر است از مزایای این مکمل بهره مند شوند.

شما می توانید قرص B12 را به همراه این محصول مصرف کنید. ویتامین B12 نیز به شما کمک می کند در طول روز احساس خستگی کمتری داشته باشید.

نحوه مصرف:

روزانه 3 عدد میل کنید.

هشدار

  • در صورتی که بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، قبل از مصرف این محصول، با پزشک مشورت کنید.
  • استفاده از این محصول برای زنان باردار و شیرده، منوط به تایید پزشک است.

برای دسترسی راحت به محصول میتوانید کلید واژه های مای ویتامینز، MYVITAMINS ،مایویتامینز را جستجو کنید.

مشاوره

اگر نیاز به مشاوره بیشتری داری تا بهترین انتخاب رو داشته باشی، یا هر سوالی در مورد مکمل ها تو ذهنت داری مشاورین رابو سنتر به صورت ۲۴ ساعته در خدمتون هستن، کافیه روی دکمه بالا کلیک کنی و وارد پیج اینستاگرام رابو سنتر بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *