محصولات مراقبت پوستی

کافئین و برطرف کردن تیرگی زیر چشم

کافئین و برطرف کردن تیرگی زیر چشم

کافئین و برطرف کردن تیرگی زیر چشم : تیرگی چشم به طور کلی نشانه کمبود خواب است و تشخیص آن از با یک نگاه ساده به آسانی قابل تشخیص است. برخی حلقه های تیره زیر چشم به عنوان ارثی شناخته شده که بخاطرجمع شدن خون اکسیژن در زیر چشم ایجاد می شود.

چشم یکی از حساس ترین نقاط صورت می باشد که اولین علائم پیری و چین و چروک در این قسمت ها ایجاد خواهد شد، عواملی مانند خواب کم ، استرس ، کار و خستگی زیاد، افزایش سن و دیگر عوامل روحی باعث می شود که به این نواحی آسیب برسد. رابوسنتر با استفاده از محصولات مراقبتی و بهداشتی این آسیب ها را به تعویق انداخته یا به حداقل رسانده است. کرم دور چشم از پر استفاده ترین محصولات مراقبتی برای این نواحی، بوده که محبوب ترین آنها سرم دورچشم کافئین اوردینری است. این محصول مقادیر بالایی از کافئین و آنتی آکسیدان را داشته و برای رفع پف و تیرگی زیر چشم از آن استفاده می کنند. این سرم برای انواع مختلف پوست و آسیب های ناشی ازعوامل ارثی ، افزایش سن و یا خستگی بوده و دور چشم را شاداب و باطروات می کند. مصرف مداوم سرم دور چشم اوردینری ، به همه کسانی که به دلایل مختلف دچار تیرگی و پف زیر چشم هستند کمک بسزایی می کند.

بنابراین این سرم چشم کافئین را در این مقاله از رابوسنتر بررسی می کنیم.

سرم دورچشم کافئین اوردینری 30میل

۲۳.۹۷۰ تومان هدیه خرید
۷۹۹.۰۰۰ تومان
توضیحات سرم دورچشم کافئین اوردینری سرم دورچشم کافئین اوردینری به دلیل داشتن مقادیر بالایی از کافئین و آنتی اکسیدان  موثر

توضیحات سرم دورچشم کافئین اوردینری

 در سرم کافئین اوردینری ماده ای به نام کافئین وجود داشته که مویرگ های خونی را می تواند منقبض کند. بر روی ناحیه ای پف کرده‌ی زیر چشم استفاده از این ماده به صورت موضعی که باعث تنگ شدن مویرگ‌های خونی زیر پوست می شود و به آرامی ورم را از بین خواهد برد. علاوه بر این ها این محصول خواص بیشتری نیز داشته مانند بهبود دهنده سلولیت ، ترمیم کنندگی آفتاب سوختگی، مهار کننده کارسینوژن ها و… حاوی هیالورونیک اسید، دانه سویا، گلیسیرین، ملانین، صمغ زانتان و‌ ترکیبات موثر چای سبز نیز است. آنتی اکسیدان موجود در برگ چای سبز از پوست زیر چشم در برابر آسیب عوامل اکسید کننده میتوانند محافظت ‌کنند. این سرم برای انواع پوست های مختلف مناسب است و باعث جوان تر شدن وشادابی پوست شما می شود. رنگدانه های تیره پوست زیر چشم را کاهش می دهد و پوست را روشن می کند. این محصول فاقدسولفات ، پارابن ، الکل و گلوتن است.

سرم دورچشم کافئین اوردینری به دلیل داشتن مقادیر بالایی از کافئین و آنتی اکسیدان  موثر در رفع  تیرگی زیرچشم است.

در سرم کافئین اوردینری ماده ای به نام کافئین دارد که می تواند مویرگ های خونی را منقبض کند.

این سرم رنگدانه های تیره پوست زیر چشم را روشن تر می کند.

با افزایش گردش خون مویرگی و انقباض مویرگ های خونی  نیز در اطراف چشم آسیب های ناشی از افزایش سن،عوامل ارثی و یا خستگی را از بین می برد.

علاوه بر کافئین این کرم حاوی هیالورونیک اسید،دانه سویا،گلیسیرین،ملانین،صمغ زانتان و ترکیبات موثر چای سبز می باشد.

سرم کافئین حاوی ماده  EGCG است که از برگ چای سبز استخراج  می شود که خاصیت ضد التهابی دارد.

این سرم برای انواع مختلف پوست موثر بوده  و آسیب های ناشی از افزایش سن،عوامل ارثی و یا خستگی را از بین برده و دور چشم را شاداب و باطراوت میسازد.

آقایون نیز میتوانند از سرم دور چشم کافئین اوردینری برای رفع تیرگی پوست دور چشم استفاده کنند و محدودیتی برای استفاده از این لحاظ برای بانوان و آقایان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *