محصولات مراقبت پوستی, مرطوب کننده و آبرسان

ژل شستشو ولوسیون آدرما

ژل شستشو و لوسیون آدرما

از ابتدای صبح که روز کاری هر فرد آغاز می‌شود، باکتری ، ذرات خاک،آلودگی، میکروب و… بر روی پوست می‌نشینند و سلول‌های پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهند و صورتمان از ذراتی مثل باکتری ، خاک، باکتری، چربی تولید شده توسط پوست ،سلول‌های مرده پوست پوشیده می‌شود.بنابراین شست‌وشوی صحیح پوست صورت و پاکسازی یکی از مهم‌ترین قسمت های روتین پوستی یک انسان است و برای سلامت پوست لازم است.

یک روتین پوستی خوب و مناسب ، شامل استفاده کردن از لوسیون مرطوب کننده روزانه و محافظت کردن پوست در برابر آفتاب برای دفع اشعه ماوراء بنفش (UV) خورشید و مبارزه با رادیکال های آزاد می‌شود. رابوسنتر توصیه می‌کنداز انواع لوسیون صورت بعد از حمام استفاده کنید، تا بتوانید از خارج شدن آب از پوست خود جلوگیری کنید و رطوبت را در پوست خود نگه دارید.

انتخاب کردن یک پاک‌کننده ومرطوب کننده صورت مناسب با جنس پوست بسیار مهم است.

این مقاله از رابوسنتر را به ژل شستشوو لوسیون صورت اختصاص داده‌ایم با ما همراه باشید.

ژل شستشوی و لوسیون صورت چیست؟

از بین بردن چربی های اظافی و سلول‌های مرده پوست یکی از وظایف یک ژل شستشوی خوب و قوی است. روی منافذ پوست باقی ماندن آلودگی ها باعث فعالیت بیشتر و آزاد شدن رادیکال‌های آزاد می‌شود. این اتفاق آسیب زیادی به سطح کلاژن پوست می‌رساند. نتیجه این فرآیند پیری زودرس پوست است.

یکی از بهترین انواع شوینده‌ها در بازار، ژل شستشوی صورت است. ژل‌ها قدرت پاک‌کنندگی مناسب و خاصیت آبرسانی بالای خود می‌توانندبرای شما به‌عنوان یک پاک‌کننده روزانه انتخاب مناسبی باشند.

در حقیقت،بزرگترین اندام بدن پوست است و در حقیقت آن بخشی از بدن است که توجه کمتری به آن می شود.

لوسیون صورت برای پوست مانند یک سد محافظ عمل می‌کند و آن را سالم و هیدراته نگه می‌دارد.بنابراین یکی از مهم‌ترین کارها برای مراقبت از پوست، رطوبت رسانی و آبرسانی به آن است که لوسیون صورت این کار را برای پوست شما  کاملا اصولی انجام دهد. در واقع برای روتین پوستی خرید لوسیون صورت یکی از اصلی‌ترین پیشنهادهای متخصصان پوست است که برای هر فردی در هر سنی، تجویز می‌کنند. علاوه بر مدیریت استرس و حفظ رژیم غذایی مناسب ، آنها توصیه می‌کنند که در روتین پوستی خود از «لوسیونی که متناسب با نوع پوست شما است و پوست شما را نرم و لطیف می‌کند»، استفاده کنید.

انتخاب یک ماده مرطوب کننده یا لوسیون مناسب برای مقابله با صدمات جبران ناپذیر بسیار حائز اهمیت است.

ژل شستشو آدرما مدل اگزومگا

۱۶.۷۷۰ تومان هدیه خرید
۵۵۹.۰۰۰ تومان
ژل شستشو آدرما مدل اگزومگا ژل شستشو آدرما مدل اگزومگا شــوینده روزانــه بــا ســاختار ژلــی، مناســب پوســت خشــک و آتوپــی،

لوسیون اگزومگا آدرما 200 میلی لیتر

۱۷.۹۷۰ تومان هدیه خرید
۵۹۹.۰۰۰ تومان
خصوصیات :اثر ضدالتهاب ،ضد خارش و رفع خشکی مناسب برای پوست خشک صورت و بدن نوزادان ، کودکان و بزرگسالان جلوگیری از عفونت ثانویه طولانی نمودن فاز خاموش اگزما

معرفی بهترین شوینده و مرطوب کننده صورت

ژل شستشو اگزومگا آدرما

ژل شستشو آدرما مدل اگزومگا شــوینده روزانــه بــا ســاختار ژلــی، مناســب پوســت خشــک و آتوپــی، مناســب در فــاز خاموشــی بیمــاری درماتیــت آتوپیــک است. بدون ایجاد تحریک و خشکی در پوست با گلیسیرین همچنین مکمــل در جایــگاه بهداشــت بــا اثــر التیــام بخــش و محافظــت کننــده از لایــه هیدرولیپیــدی پوســت میباشد.این محصول نــرم کننــده و رطوبــت رســان بــا داشــتن نشاســته فــرآوری شــده و مالتودکســترین .مناســب پوســت صــورت و بــدن نــوزادان، کــودکان و بزرگســالان نیز میباشد.

برای شادابی پوست باید روزانه دوبار صورت را شستشو داد. برای آنکه یک شستشوی خوب و کامل داشته باشید، به آب گرم و ژل شوینده ی روزانه که فرمولاسیون ملایمی داشته باشید احتیاج دارید. ژل شستشوی آدرما برای استفاده روزانه و شستشوی پوست صورت شما بسیار ایده آل است. این محصول شوینده ای التیام بخش است که برای پوست خشک و حساس صورت و بدن مناسب بوده و دارای ساختار ژلی ملایم است. قابل استفاده برای پوست های خارش دار و ملتهب است . این ژل دارای خاصیت رطوبت رسانی به پوست است و همچنین مکمل در درمان انواع درماتیت ها و درمان های آکنه مانند ایزوترتینوئین خوراکی و … است.

لوسیون اگزومگا آدرما

مرطوب کننده، تغذیه کننده با ساختار غیر چرب ، مناسب برای پوست خشک صورت و بدن نوزادان ، کودکان و بزرگسالان است.

اثر ضدالتهاب ،ضد خارش و رفع خشکی با داشتن جوانه جودوسر و Filaxerin ساختار سبک ،ایده آل به عنوان مرطوب کننده پوست خشک و خیلی خشک در فصل تابستان و زمستان محسوب می شود.

تنها محصول مناسب برای افرادی که به پروتئین غلات آلرژی دارند.با استفاده از این محصول فاز خاموشی بیماری اگزما را طولانی تر کرده و جلوگیری از رسیدن به فاز اشتعال می نماید.مصرف مداوم لوسیون اگزومگا باعث قطع عفونت ثانوی ناشی از خارش پوست میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *