محصولات مراقبت پوستی, مرطوب کننده و آبرسان

چگونگی آبرسانی هیالورونیک اسید

چگونگی آبرسانی هیالورونیک اسید

پوست برای شاداب و جوان ماندن به آبرسانی و رطوبت رسانی نیاز دارد .استفاده از محصولات آبرسان و مرطوب کننده میتواند رطوبت مورد نیاز سلول های پوست را تامین کند و از ایجاد پیری زود رس و چروک های پوستی پیشگیری کند برای راهنمایی بیشتر چگونگی آبرسانی هیالورونیک اسید همراه ما باشید.

سرم های آبرسان هیالورونیک اسید:

یک محصول آبرسان با هیالورونیک اسید خالص است. در ادامه چگونگی آبرسانی هیالورونیک اسید میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

سرم هیالورونیک اسید با تامین رطوبت و آب مورد نیاز پوست،باعث نرم و شاداب شدن آن میشود بسیار سبک و فاقد چربی است.زود جذب میشود و باعث جوش نمیشود همچنین به ترمیم و بازسازی پوست کمک میکندو باعث انعطاف پذیری و بهبود کیفیت پوست میشود مخصوصا برای پوست های خشک و دهیتراته بسیار تاثیر گذار است زیرا با آبرسانی عمیق باعث لطافت ورفع کم آبی پوست میشود این سرم فاقد مواد مضر از جمله پارابن،الکل،سلوفات،سیلیکون،و گلوتن استو کاملا وگان و بدون تست حیوانی است.

تونر روشن کننده پوست اوردینری

مشخصات سرم هیالورونیک اسید:

  • نرم کننده و شاداب کننده پوست
  • فاقد چربی و بدون ایجاد جوش
  • مناسب برای انواع پوست
  • بسیار سبک و زود جذب
  • حاوی هیالورونیک اسید و ویتامین B5

طرز استفاده از سرم های هیالورونیک اسید:

از سرم هیالورونیک اسید  روزی دو بار صبح وشب بعد از شستن صورت و استفاده از تونر وقبل از کرم ها چند قطره روی پوست نم دارو مرطوب ماساژ دهید .

مواد تشکیل دهنده سرم آبرسان هیالورونیک اسید :

این سرم حاوی هیالورونیک اسید 2 درصد است که یک پلیمر طبیعی و در بدن انسان وجود دارد این ماده باعث حفظ رطوبت پوست و بهبود سلامت جوانی پوست میشود .علاوه براسید هیالورونیک ،این سرم شامل آب که اصلی ترین ماده سازنده آبرسان است که باعث نرمی و لطافت پوست میشود.

کلام اخر:

برای مشکلات پوستی و رفع آن میتوانیداز محصولات دارای هیالورونیک اسید استفاده کنید تا پوستی جوانتر و شفاف تر و زیبا تر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *