محصولات مراقبت پوستی, مرطوب کننده و آبرسان

ویتامین‌ سی روشن‌کننده پوست

ویتامین‌ سی روشن‌کننده پوست

ویتامین‌ سی روشن‌کننده پوست:

تا حد بسیار زیادی رنگ پوست به ژنتیک فردی بستگی دارد. اما در مرحله اول ، عواملی همچون محل زندگی ، آب و هوا ، فعالیت‌های بیرون از خانه و … نیز تاثیر گذار هستند.

برای درک این مسئله، بعد از قرار گیری در معرض آفتاب به تفاوت رنگ پوستتان دقت کنید. افرادی که در طول روز لباس‌های آستین کوتاه می‌پوشند، به رنگ پوست دستشان دقت کنید معمولا تیره‌تر از دیگر نواحی بدنشان است. این مثال، نمونه‌ای از تاثیر عوامل محیطی بر رنگ پوست است.

بر خلاف عوامل ژنتیکی موثر بر رنگ پوست، عوامل محیطی قابل کنترل هستند. اگر به خاطر قرارگیری طولانی مدت در معرض آفتاب پوست شما دچار لک و تیرگی شده است، می‌توانیدآن را درمان کنید.
این روزها راهکارهای بسیاری برای روشن شدن و از بین بردن لک‌های روی پوست وجود دارد ، لیزر و درمان‌های کلینیکی تا انواع سرم و لایه بردارهای شیمیایی، این روزها راهکارهای بسیاری برای روشن شدن و کم رنگ کردن و از بین بردن لک‌های پوستی وجود دارد. در این بین استفاده از ویتامین سی ها ، یکی از راحت‌ترین و ایمن‌ترین راهکارهای پیش روی شما است.

این روزها استفاده از ویتامین‌ سی روشن‌کننده پوست بسیار زیاد محبوب شده است. شاید استفاده از ویتامین سی را دوست یا عضوی از خانواده‌تان توصیه کرده امامی‌خواهیدببینید استفاده از آن واقعاً ارزشش را دارد؟و اطلاعات بیشتری ازآن بدست آوریدپس بارابوسنتر همراه شوید.

برای خرید محصولات ویتامین سی رابوسنتر اینجا کلیک کنید

فواید محصولات حاوی ویتامین سی برای پوست صورت

  • مناسب و ایمن است برای انواع پوست

این محصول مشخصات ایمنی بسیار خوبی دارد. بیشتر مردم می‌توانند آن را استفاده کنند. استفاده طولانی مدت از این سرم برای پوست عارضه‌ جانبی خاصی ندارد .فقط در برخی موارد ، افرادی که حساسیت پوستی شدید دارند کمی سوزش ممکن است احساس کنند.

  • روشن کننده پوست

سرم ویتامین سی به نرم و صاف شدن  و محو شدن رنگدانه‌های کمک می‌کند. همچنین باعث کمتر شدن کدر بودن تیرگی پوست می‌شود و به پوست درخشش جوانی می‌دهد.

  • کاهش قرمزی پوست

سرم ویتامین سی با کاهش قرمزی پوست رنگ پوست را یکنواخت کرده و  برای درمان درجه‌های مختلف التهاب پوستی، اثرهایی مثبت داشته .

  • از بین بردن تجمع رنگدانه ها

تجمع رنگدانه‌ها لک‌هایی است که با افزایش سن، در معرض نور خورشید ملاسما ایجاد می‌شوند. تجمع رنگدانه‌ها، باعث تولید بیش از حد ملانین در نقاط مشخصی از پوست می‌شود و حتی  تجمع رنگدانه‌ها در قسمت‌هایی از پوست که قبلاً آکنه داشته است، هم ممکن است رخ دهد.

استفاده کردن  از سرم ویتامین C برای پوست از تولید ملانین جلوگیری می‌کند. وباعث می شود نقاط تیره پوست ما محو شود و پوست همرنگ و یکدست شود.

  • خط های دایره ای زیر چشم را کمتر نشان می دهد

سرم ویتامین سی با آبرسانی و پر کردن ناحیه‌ زیر چشم، به هموار و صاف شدن آن کمک می‌کند. ویتامین سی در کم کردن قرمزی خیلی مؤثر است. برخی افراد می‌گویند ویتامین سی باعث  بی‌رنگ شدن  خطوط حلقوی اطراف چشم، هم می شود.

  • باعث تولید کلاژن

استفاده از ویتامین سی راه شناخته شده ای برای افزایش تولید کلاژن است. در طول زمان کلاژن پروتئینی طبیعی از بین می‌رود. اگر کلاژن پوست کم باشد، چین و چروک و خط‌های نازک ودر پوست ایجاد می‌شود

  • جلوگیری از شل شدن پوست

تولید کلاژن باعث استحکام و انعطاف پذیری پوست می شود. وقتی تولید کلاژن پوست شما کاهش می‌یابد، پوست افتاده می‌شود. استفاده از سرم ویتامین سی تولید کلاژن را افزایش می‌دهد. در نتیجه، ویتامین سی باعث سفت شدن واستحکام پوست می‌شود.

  • محافظت از پوست در برابر نور خورشید

رادیکال های آزاد مولکول هایی هستند که اگر زیاد در معرض نور خورشید قرار بگیرید، بدنتان ایجاد می‌شود. این‌ها اتم‌هایی با یک الکترون گمشده هستند. رادیکال‌های آزاد به دنبال سایر اتم‌ها هستند تا بتوانند از آنها یک الکترون بدزدند که همین باعث آسیب شدیدی بر پوست ما می‌شود.

سرم ویتامین C برای پوست، یک آنتی اکسیدان قوی است. از سلول‌های سالم پوست محافظت می‌کنند و رادیکال‌های آزاد را به مولکول‌هایی بی‌ضرر تبدیل می‌کنند.

  • بهبود آفتاب سوختگی

سرم ویتامین سی پوست سرعت تولید و تکثیر سلول‌ها را بیشتر می‌کند. این امر باعث می‌شود سلول‌های جدید سالم جایگزین سلول‌های آسیب دیده شوند. همچنین باعث کاهش قرمزی پوست می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *