محصولات مراقبت پوستی

میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر یا آرایش پاک کن چیست؟

اگر نمی‌دانید که میسلار واتر چیست؟ این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید تا با تمام جزییات آن آشنا شوید.

میسلار واتر یا آب پاککننده آرایش نوعی محصول مراقبت از پوست می باشد که در واقع از ترکیب آب و روغن تشکیل شده است. قطرات ریز روغن که میسل نام دارد و در آب معلق است این محصول ظاهری شفاف و بی رنگ وشبیه به آب دارد، که به پاک کردن آرایش و آلودگی سطح پوست کمک میکند آلودگی‌ها و چربی صورت را از سطح پوست خارج کرده و آن را تمیز و مرطوب می‌کند.

چرا باید از میسلار واتر استفاده کنیم؟

میسلار واتر یا آب پاک کننده برای از بین بردن آرایش صورت و چشم استفاده می‌شود. استفاده از آن برای تمامی افرادی که آرایش می‌کنند مهم و ضروری است. پس اگر شما نیز آرایش می‌کنید باید برای خریداری آن اقدام کنید. این محصول در واقع اولین قدم در روتین پوستی شماست.میسلار نوعی محصول پاککننده است که آرایش های غلیظ و آلودگی های سطح پوست را پاک کرده و پوست را تمیز میکند علاوه بر این خاصیت، پوست را رطوبت رسانی میکند. اما کاربرد اصلی این محصول پاک کردن آرایش های غلیظ، آلودگی های سطح پوست، چربی اضافی و پاکسازی آلودگی های سطح پوست است بدون این که باعث خشکی بیش از حد آن شود.

در حقیقت قبل از شستشوی صورت باید آرایش خود را به وسیله پاک کننده آرایشی تمیز کنید. شما می‌توانید از این مواد برای پاک کردن انواع مواد آرایشی در تمامی نقاط صورت استفاده نمایید. در حقیقت مایسل‌های موجود در آن ملکول‌های کروی هستند که قادر به پاکسازی تمام مواد آرایشی از روی پوست هستند. آن‌ها می‌توانند تمام ذرات کانسیلر، ریمل، کرم‌پودر، پرایمر و سایه‌های آرایشی را از روی پوست شما پاک کنند. میسلار واتر حتی کوچکترین ذرات باقی مانده از آرایش های ضدآب چشم را پاک میکند و این یکی از ویژگی های قابل توجه میسلار واتر محسوب میشود.

چه زمانی باید از میسلار واتر (MICELLAR WATER) استفاده کنیم؟

شما میتوانید میسلار واتر را بعنوان بخشی از مراحل روتین پاکسازی پوست صورت سبک در صبح یا طول روز یا در برنامه مراقبت ازپوست خود در شب استفاده کنید. استفاده از میسلار واتر، نسبت به روش پاکسازی پوست با پنبه، روش موثرتری محسوب می‌شود.

تفاوت میسلار واتر با تونر در چیست؟

به دلیل تشابهات ظاهری بین میسلارواتر و تونر، ممکن است افراد این دو را با یکدیگر اشتباه بگیرند و در هنگام استفاده به جای یکدیگر از آن استفاده نمایند. اما این دو محصول کاملا با یکدیگر متفاوت هستند.

تونر چیست؟ تونر، از آب و ترکیبات دوستدار پوست، مانند گلیسیرین، اسیدها و آنتی اکسیدان‌های فرموله شده که نوعی ضد التهاب‌ و روغن گیاهی می‌باشد تشکیل شده است.این در حالی است که آب پاک‌کننده از موادی بر پایه آب و روغن ساخته می‌شود.

مورد دوم در تفاوت میسلار واتر با تونر در نوع کاربرد آن است. شما از میسلار واتر برای تمیز کردن آرایش استفاده می‌کنید. این در حالیست که از تونر برای تنظیم pH پوست و منافذ پوست استفاده می‌شود.

یکی دیگر از تفاوت های بین میسلار واتر و تونر ترتیب استفاده از آن در روتین روزانه است. زمان مناسب برای استفاده از میسلار واتر در مرحله اول روتین برای پاک کردن آرایش و چربی از روی پوست صورت می باشد. در حالی که استفاده از تونر، مرحله آخر روتین روزانه، پس از پاک کردن آرایش و شستشوی صورت با شوینده است.

سهولت در استفاده

استفاده از این محصول بسیار آسان و ساده است. شما برای این کار تنها به میسلار واتر و یک عدد پنبه یا پد یکبار مصرف دارید. برای استفاده از آن کافیست که پد را به آب پاک‌کننده آغشته کنید و آن را روی نقاط مورد نظر خود بکشید.

همچنین می‌توانید در هنگام سفر، آن را همراه خود داشته باشید تا برای تمیز کردن آرایش از آن استفاده کنید.

استفاده طولانی مدت

این محصول ایرادات دستمال مرطوب آرایشی را ندارد. در مورد دستمال‌ها، بعد از اولین استفاده باید به سرعت و در مدت زمان کمی مابقی آن‌ها استفاده شوند. در واقع با بازکردن درب آن، احتمال خشک شدن و از بین رفتن خاصیت پاک‌کنندگی آن‌ها بسیار زیاد است.
این در حالی است که شما می‌توانید تا رسیدن انقضای میسلارواترها بدون تغییر در ساختار و خواص، از آن‌ها استفاده نمایید.

سخن پایانی

میسلار واتر محصولی ضروری برای افرادی است که به پوست خود اهمیت می‌دهند. این محصول که بر پایه آب و روغن است دارای ذراتی به نام مایسل است که تمامی آلودگی‌های روزانه پوست از جمله مواد آرایشی و چربی را از پوست شما حذف می‌کند.
استفاده از آن به مرحله اول روتین روزانه بازمی‌گردد و برای مصرف آن تنها به یک عدد پنبه احتیاج دارید.تاثیرات استفاده از این محصول بعد از مدتی کاملا مشهود است به طوری که پوست سالم‌تر، شاداب‌تر و زیباتری خواهید داشت.

بنابراین اگر سلامت پوست صورت برای شما مهم است و نمی‌خواهید درگیر پیری زودرس شوید، استفاده از این محصول مراقبتی ( میسلار واتر ) را به شما با سفارش به مشاوران متخصص رابوسنتر پیشنهاد می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *