مکمل

قرص اچ ام بی HMB

قرص اچ ام بی HMB

قرص اچ ام بی HMB یکی از مکمل‌های تایید شده و قوی است که به‌خاطر محتویات آن باعث بهبود عملکرد بدنسازان می‌شود و بعد از مکمل کراتین، بیشترین طرفدار را دارد.

در این مقاله از رابوسنتر می‌خواهیم بررسی کنیم که دقیقاً چه کاربردها و فوایدی برای آن ها دارد؟

اچ ام بی (HMB) چیست؟

اگر می‌خواهید بدنی عضلانی و قوی داشته باشید باید اهمیت پروتئین‌ها را در این مورد بدانید. زمانی که مصرف پروتئین در بدن با ورزش همراه باشد، فواید بسیار زیادی برای بدن دارد.

اچ ام بی یکی از موادی است که به افراد در داشتن ماهیچه‌ها و عضلاتی قوی و سالم‌تر کمک می‌کند. همان‌طور کهدر این مقاله از رابوسنتر گفتیم، هیدروکسی متیل بوتیرات (HMB) یک ماده شیمیایی است که هنگام تجزیه لوسین  در بدن تولید می‌شود. ترکیب اچ ام بی برای سلامت عضلات خوب و مفید است و فواید آن بسیار بیشتر از عوارض آن است.

قرص اچ ام بی مای ویتامینز که معمولاً با علامت اختصاری آن HMB شناخته می شود، متابولیتی از اسید آمینه لوسین با شاخه است. با رشد محبوبیت از دهه 1990 ، HMB اکنون به طور گسترده ای به شما در حمایت از اهداف تناسب اندام کمک می کند. میزان تجزیه ماهیچه بعد از تمرین با استفاده از اچ ام بی، کاهش می یابد، بنابراین به فرایند رشد ماهیچه کمک می‌کند.

تحقیقات بسیار زیادی بر روی این نوع مکمل صورت گرفته است و نتایج نشان می دهد که این مکمل با افزایش سنتز پروتئین به عضله سازی کمک می کند. مصرف اچ ام بی با محصولات دیگر از جمله پودر کراتین خوب است.

در واقع قرص اچ ام بی می تواند در طول تمرین بدن را در حالت آنابولیک نگه داشته و بعد از ورزش فرایند کاتابولیک متوقف شود. در این حالت از تجزیه ماهیچه ها جلوگیری می شود.

شامل180 عدد قرص است.

روزانه 2 عدد میل کنید.

برای دسترسی راحت به محصول میتوانید کلید واژه های مای ویتامینز، MYVITAMINS ،مایویتامینز را جستجو کنید.

مشاوره

اگر نیاز به مشاوره بیشتری داری تا بهترین انتخاب رو داشته باشی، یا هر سوالی در مورد مکمل ها تو ذهنت داری مشاورین رابو سنتر به صورت ۲۴ ساعته در خدمتون هستن، کافیه روی دکمه بالا کلیک کنی و وارد پیج اینستاگرام رابو سنتر بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *