عطر و ادکلن

عطر و ادکلن مناسب بهار و تابستان

عطر و ادکلن بهاری

عطر و ادکلن های  مناسب فصل بهار و تابستان رایحه ملایم و خنکی دارند و عطرهای فصل‌های سرد، رایحه گرم، تلخ و شیرینی به همراه دارند. از این رو ممکن است خرید عطر یا ادکلن  با رایحه تند، گرم و شیرین کمی بینی را آزار دهد و ناخوشایند به نظر برسد. در این صورت اگر می‌خواهید عطر خوش بوی  مناسب فصل تهیه کنید، توصیه می‌کنیم این مقاله را دنبال کنید تا از خرید خود رضایت داشته باشید و همیشه با عطر خود در یاد و خاطرات باقی بمانید.

هدف از  انتخاب عطرو ادکلن مناسب فصل بهار

اگر نتوانید در خرید عطر و ادکلن  گزینه درستی را  انتخاب کنید، هم خود و هم دیگران را اذیت خواهید کرد. مثلا فکر کنید در فصل تابستان که هوا خیلی گرم است یک نفر کنارتان بنشیند که عطر بسیار تند و شیرینی زده است، چه حسی به شما دست خواهد داد؟ قطعا در این لحظه ناخودآگاه احساس گرمای بیشتری می‌کنید و ممکن است دچار سردرد شوید! اما اگر همین فرد از عطر خنک و ملایمی استفاده کرده باشد شما احساس بسیار خوبی خواهید داشت.

پس با این مثال متوجه شدیم که تا چه میزان هماهنگی عطر با فصل اهمیت دارد. اکنون که در فصل زیبای بهار هستیم، می‌خواهیم ویژگی عطرهای این فصل را برایتان شرح دهیم. عطرو ادکلن بهاری معمولا میانه ی یک عطر تابستانی و زمستانی است. اما چون بعد از بهار، تابستان است و هوا رو به گرم تر شدن پیش می‌رود، رایحه بهاری بیشتر به سمت یک عطر تابستانی گرایش پیدا می‌کند

عطر و ادکلن تازه و میوه ای مناسب فصل بهارعطر و ادکلن

فصل زیبای بهار بعد از فصل سرد زمستان است و تغییرات بسیاری با خود به همراه دارد. در فصل بهار بعد از ماه‌ها استفاده از عطر زمستانی مانند عطرهای چرمی، چوبی و … وقت آن رسیده که از عطرهای ملایم‌تری استفاده کنید.

اگر به دنبال خرید عطر و ادکلن مردانه و عطر زنانه مناسب فصل بهار هستید باید بگوییم که لازم است عطرهای شاداب که بویی تازه دارند را انتخاب کنید. منظور از عطرهای شاداب با بویی تازه این است که بعد از استفاده از اینگونه عطرها، یاد ساحل، جنگل و چمنزار برای شما زنده شود.

عطر و ادکلن مناسب فصل بهار ملایم و خنک

همانطور که پیش از این هم گفتیم دمای هوا در بهار به مرور بالا می‌رود و هوا گرم‌تر خواهد شد پس بهتر است از عطر و ادکلن های ملایم و خنک استفاده کنید تا احساس بهتری داشته باشید. درست برعکس این قضیه هم برای زمستان وجود دارد به این معنی که چون زمستان هوای سردی دارد، باید در این فصل از عطرهای گرم و شیرین استفاده کرد.

عطر و ادکلن مناسب فصل بهار با بوی گل

اگر می‌خواهید یک عطر و ادکلن بسیار خوب و خوشبو مناسب بهار داشته باشید، عطر با رایحه گل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. البته این نکته را هم باید بگوییم که برخی افراد با بوی گل دچار حساسیت و سردرد می‌شوند، پس اول امتحان کنید و اگر با بوی گل مشکلی نداشتید به سراغ عطرهای بهاری با رایحه گل بروید. حواستان باشد که بهترین عطر ها، آن هایی هستند که در ترکیبشان از گل های ترکیبی استفاده شده است.

برای دیدن عطر و ادکلن های مناسب بهار و تابستان  اینجا کلیک کنید

در نهایت حرف ما برای انتخاب عطر مناسب فصل بهار و تابستان این است که بهترین انتخاب برای خرید عطر و ادکلن بهاری و تابستانی، عطری با رایحه های ملایم و خنک است که در ترکیبات آن‌ها از اسانس گل یا میوه استفاده شده باشد. چون هوا در بهار رو به گرمی پیش می‌رود به دنبال عطرهای گرم، خیلی شیرین و تند نباشید. همچنین می‌توانید انواع عطر و ادکلن های  زنانه و مردانه را از فروشگاه اینترنتی رابو سنتر تهیه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *