محصولات مراقبت پوستی

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

سرم ضد چروک  آرژیرلین

مراقبت‌ از پوست در هر سنی دارای اهمیت می باشد. با بالا رفتن سن نیز مراقبت های ضد پیری از پوست اهمیت بیشتری پیدا میکند حتی اگر نشانه‌های ملموسی از پیری پوست در چهره مشخص نباشد باید برای جلوگیری از بروز چین و چروک‌ها و یا رفع آنها، از مراقبت‌های ضد پیری و جوانساز استفاده کنیم.

علاوه بر افزایش سن,عوامل ثانویه دیگری مثل جاذبه زمین و همچنین فشارهایی که به صورت متعدد و پیوسته به صورت در هنگام خواب وارد می شود و همچنین حرکات چهره که در اثر انقباض ماهیچه های صورت حاصل می شود،می تواند چروک ها را تسریع کند.

سرم ضد چروک  آرژیرلین 10% از برند کانادایی اوردینری

 محصول مراقبتی پوست صورت با خاصیت ضدچروک و ضد پیری می باشد که با مشاهده اولین علائم پیری پوست می‌توانید از این سرم برای توقف و همچنین خنثی کردن این علائم استفاده کنید.

ویژگی های سرم ضد چروک  آرژیرلین
سرم آرژیرلین اوردینری محلولی با فرمولاسیون اختصاصی دارد که عملکردی مشابه بوتاکس بر صورت دارد که در یک بافت مایع و سبک با خلوص 10 درصد اضافه شده تا نشانه‌های پیری پوست را هدف قرار دهد به همین دلیل این سرم سبک و بر پایه آب سریعا در پوست نفوذ کرده و از پیدایش و پیشرفت خطوط سطحی و چین وچروک های عمیق جلوگیری می کند.

میزان PH سرم آرژیرلین اوردینری بین 6تا7 تنظیم شده تا متعادل با اسیدیته طبیعی پوست باشد.

همچنین در ترکیب آن از الکل(اتانول)،روغن،سیلیکون،گلوتن و ترکیبات حاصل از آجیل ها و مغزهای خوراکی استفاده نشده است تا هم دارای بافت سبکی باسد و هم باعث ایجاد حساسیت در پوست و یا تحریک پوست نشود به همین دلیل مناسب انواع پوست حتی پوست های حساس نیز می باشد.

این سرم  ضدچروک اثربخشی قابل رقابت با سم بوتولینوم بوتاکس دارد بدون آنکه از خطرات و مشکلات تزریق و هزینه های بالای آن هراسی داشته باشیم  بنابراین شما همراهان رابوسنتر در صورت مشاهده چروک می توانید از این محصول استفاده کنید و محدودیت سنی ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *