محصولات مراقبت پوستی

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

مراقبت‌ از پوست در هر سنی دارای اهمیت می‌باشد. با بالا رفتن سن نیز مراقبت‌های ضد پیری، پوست اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. حتی اگر نشانه‌های ملموسی از پیری پوست در چهره مشخص نباشد، باید برای پیشگیری و جلوگیری از بروز چین و چروک‌ها، از محصولات مراقبت‌های ضد پیری و جوانساز استفاده کنیم.

علاوه بر افزایش سن، عوامل دیگری مثل جاذبه‌ی زمین و فشارهایی که به صورت متعدد و پیوسته در هنگام خواب،  به صورت وارد می‌شود، همچنین حرکات چهره که در اثر انقباض ماهیچه‌های صورت حاصل می‌شود، می‌تواند چروک ها را تسریع کند.

سرم ضد چروک آرژیرلین 10% از برند کانادایی اوردینری

 محصولات مراقبتی پوست صورت، دارای خاصیت ضدچروک و ضد پیری هستند. شما باید با مشاهده‌ی اولین علائم پیری پوست، از این سرم برای توقف و همچنین خنثی کردن این علائم استفاده کنید.

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

۲۹.۹۷۰ تومان هدیه خرید
۹۹۹.۰۰۰ تومان

سرم ضد چروک آرژلاین اوردینری

  • پرکننده خطوط
  • کاهش خطوط ریز و چین و چروک
  • ضد روند پیری
  • مناسب انواع پوست
  • فاقد پارابن و گلوتن
  • حجم 30 میل
  • مناسب بانوان و آقایان
  • کشور مبدا برند کانادا

سرم ضد چروک آرژیرلین اوردینری

محلولی با فرمولاسیون اختصاصی دارد که عملکردی مشابه بوتاکس بر صورت دارد که در یک بافت مایع و سبک با خلوص 10 درصد اضافه شده تا نشانه‌های پیری پوست را هدف قرار دهد به همین دلیل این سرم سبک و بر پایه‌ی آب سریعا در پوست نفوذ کرده و از پیدایش و پیشرفت خطوط سطحی و چین وچروک‌های عمیق جلوگیری می‌کند.

میزان PH سرم آرژیرلین اوردینری بین 6تا7 تنظیم شده تا متعادل با اسیدیته طبیعی پوست باشد.

همچنین در ترکیب آن از الکل(اتانول)، روغن، سیلیکون، گلوتن و ترکیبات حاصل از آجیل‌ها و مغزهای خوراکی استفاده نشده است تا هم دارای بافت سبکی باشد و هم باعث ایجاد حساسیت در پوست و یا تحریک پوست نشود. به همین دلیل، مناسب انواع پوست ،حتی پوست‌های حساس می‌باشد.

این سرم  ضدچروک اثربخشی قابل رقابت با سم بوتولینوم بوتاکس دارد بدون آنکه از خطرات و مشکلات تزریق و هزینه های بالای آن هراسی داشته باشید.  بنابراین شما همراهان رابوسنتر در صورت مشاهده‌ی چروک می‌توانید از این محصول استفاده کنید. این محصول محدودیت سنی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *