لوازم آرایشی, مراقبت از مو

رنگ مو در بارداری

رنگ مو در بارداری

دغدغه بسیاری از زنان بارداراستفاده از رنگ مو در دوران بارداری است. برخی از پزشکان معتقدند که از طریق پوست سرمواد شیمیایی موجود در رنگ مو جذب شود و برای جنین خطرهایی ایجاد می کند، درحالی‌که برخی دیگر از پزشکان معقتدند که میزان جذب موادشیمیایی توسط پوست سر  از طریق رنگ موبه اندازه ای نیست که آسیبی به جنین برساند. بنابراین، بهتر است در سه ماه اول دوران بارداری برای جلوگیری از هر نوع نگرانی از رنگ کردن مو پرهیز کنید و یا به دستور پزشک خود در این رابطه اعتماد کنید. در این مطلب با خطرهای رنگ مو‌های شیمیایی و راه‌های امن‌تر وبدون نگرانی برای رنگ کردن مو در دوران بارداری آشنا شوید.

رنگ مو شیمیایی       

برخی از متخصصان معتقدند که رنگ موهای شیمیایی دارای برخی از مواد شیمیایی هستند که می‌تواند از طریق پوست سر مادر وارد جریان خون شود و خطرهایی را برای جنین ایجاد کند و برخی دیگر از متخصصان معتقدند که هنگام رنگ کردن مومقدار جذب مواد شیمیایی به قدری نیست که خطری برای جنین ایجاد کند.

برای خانم‌ها مهم است که بدون نگرانی و با احساس خوب دوران بارداری خود را بگذرانند. بنابراین، در مورد رنگ کردن مو در دوران بارداری بهتر است به نظر پزشک خود احترام بگذاید و مطابق آن عمل کنید. بهتر است در سه ماهۀ اول بارداری که جنین آسیب پذیری بیشتری دارد در حال شکل گرفتن است ، برای جلوگیری از احتمال بروز هر مشکلی یا راه های بدون نگرانی وامن تری را برای رنگ کردن مو انتخاب کنید یا از رنگ کردن مو‌ها پرهیز کنید.

راه‌های امن‌تر برای رنگ کردن مو در دوران بارداری

جایگزین‌های کم‌‌خطرتری نیز برای بانوان در دوران بارداری برای رنگ کردن موها وجود دارد .اگر دوست داریدموهایتان را رنگ کنیدو تمایل دارید از مصرف رنگ‌های شیمیایی حاوی مواد خطرناک در دوران بارداری خودداری کنید ، می‌توانید از رنگ مو رنوال اسپانیا بدون آمونیاک استفاده کنید

پیشنهاد ما برای بانوان باردار رنگ موی بدون آمونیاک رنوال RENEWAL می‌باشد.

رنگ مو رنوال اسپانیا بدون آمونیاک (تمام شمارها) 100میلی لیتر-RENEWAL

۷.۱۷۰ تومان هدیه خرید
۲۳۹.۰۰۰ تومان
خصوصیات محصول : فاقد پارابن و نمک - ماندگاری بالا و....

این رنگ موبدون آمونیاک رنوال عاری از آمونیاک، سولفات و پارابن است.

به همین دلیل ،باعث تحریک پوست سر نمی شود  به مو آسیب نمی‌زند و مناسب پوست های حساس می‌باشد.

رنگ موی بدون آمونیاک رنوال برای افراددارای پوست حساس یا خانم های باردار مناسب است.

(حتما قبل از رنگ آمیزی تست حساسیت بر روی پوست انجام شود)

رنوال، موهای سفید را کاملا پوشش داده ورنگی قوی، طبیعی و براق است.

این رنگ مو از کراتین با منشا طبیعی اشباع شده است که ترمیم کننده ساقه مو می‌باشد.

خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی نیز از  مزایای دیگر رنگ موی رنوال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *