محصولات مراقبت پوستی

تشخیص هیرتامین اصل و فیک

تشخیص هیرتامین اصل و فیک

  چگونه هیرتامین hairtamin اصل و فیک را تشخیص دهیم.

اینروزها خیلی از افراد درگیرمشکلاتی ازقبیل ریزش مو هستند که اعتمادبه نفس راکاهش می دهد.پس بهتراست این مشکل، به سرعت درمان شود. قرص هیرتامین، از محبوب ترین مکمل های جهان برای تقویت رشد مو و ناخن است که تمام مواد مغذی مورد نیاز موهای شمارا فراهم می کند. متاسفانه نمونه تقلبی این قرص بسیاراست بنابراین لازم است  بتوانید نمونه اصل و فیک را ازهم تشخیص دهید برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد مکمل های هیرتامین و محصولات برند هیرتامین میتوانید مقاله مکمل هیرتامین را مطالعه کنید.

متاسفانه نمونه تقلبی مکمل های پر فروش در بازار زیاداست؛ این مکمل ها کاملا مشابه با نمونه اصلی تولید شده و تشخیص اصل و تقلبی بودن  انرا برایتان دشوار می کند.ما در اینجا به 5 روش مهم تشخیص قرص هیرتامین اصل و فیک می پردازیم

روش اول: بسته بندی محصول است

بهترین روش تشخیص بسته بندی محصول است اگردر جعبه وبسته بندی محصول به مواردی غیر معمول مانند فونت غیر عادی، رنگ چاپ و یا غلط املایی برخوردید، به اصل بودن آن شک کنید.

روش دوم: بررسی پلمپ محصول است

پلمپ مکمل مو هیرتامین باید به راحتی باز شود.در صورتی که پلمپ محصول جدا شده یاپلمپ محصول بسیارمحکم باشد محصول تقلبی است و از خرید آن جدا خودداری کنید.

روش سوم: کپسولی بودن محصول است

برند هیرتامین، مکمل تقویت کننده مو را فقط به صورت کپسول و پاستیل عرضه کرده است. اگر محتوای داخل قوطی به شکل قرص بود، مکمل تقلبی است و به هیچ عنوان نباید آن را مصرف کنید. چرا که دچار عوارض بسیار ی خواهید شد.

روش چهارم: بارکد هیرتامین اصل است

یکی از مورد اطمینان ترین راه ها برای بررسی و تشخیص اصل بودن قرص هیرتامین، بررسی بارکد آن می باشد. بعد از بررسی بارکد هیرتامین اصل با بارکدخوان، باید پرچم کشور سازنده یعنی آمریکا و کانادا و سایت اصلی هیرتامین را مشاهده کنید.

روش پنجم: بررسی ظاهر قرص است

سازمان جهانی بهداشت مواردی را که نشان می دهد که بتوانیم بهتر قرص هیرتامین hairtamin اصل وفیک را تشخیص دهیم

برای همین مواردی  را تایید و منتشر کرده است. این موارد شامل عناوین زیر می باشد:

  • وجود تکه های کوچک قرص در انتهای ظرف
  • وجود بیش از اندازه پودر در انتهای قوطی
  • تراکم فیبرهای کلاژن را در پوست افزایش می ‌دهند
  • ایجاد شدن کریستال بر روی قرص و یا دیواره بسته بندی محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *