محصولات مراقبت پوستی

تاثیر پاک کننده در درمان لک

تاثیر پاک کننده در درمان لک

تاثیر پاک کننده در درمان لک :پاک کننده های صورت برای مراقبت از پوست و پاک کردن آرایش صورت مورد استفاده قرار می گیرند کاربرد آن ها برای پاک کردن روغن ها ،از بین بردن سلول ها مرده پوست و چربی های پوستی، آلودگی ها و… است و باعث پاک کردن منافذ پوست و جلوگیری از بیماری های پوستی مانند آکنه می شود.

استفاده نکردن از پاک کننده‌ صورت و تشدید لک صورت 

تمیز کردن و پاک‌سازی پوست گام مهم در زیبایی پوست است.خانم‌های که دارای پوست چرب هستند و یا آکنه ولک دارند، خوابیدن با آرایش یا استفاده نکردن از پاک کننده ها ، بیماری‌های پوستی را تشدید می‌کند. بنابراین استفاده از یک پاک کننده مناسب، می تواند بسیار کمک کننده باشد.

آلودگی ها ممکن است با ماندن طولانی‌مدت بر روی پوست صورت، آن را تحریک کنند و باعث افزایش جوش، قرمزی و خارش صورت شوند. بنابراین برای مراقبت از پوستتان و سلامتی ، زیبایی و برای جلوگیری از تجمع آلودگی ها از یک پاک کننده مناسب استفاده کنید.

دلایل مهم شست و شوی روزانه پوست صورت

تمیز کردن و شستشوی منظم پوست صورت برای ظاهر مناسب وحفظ سلامت پوست اهمیت دارد.

مواد جمع شده روی پوست را از بین می برد

پاک کننده های صورت کثیفی، روغن و چربی و سایر آلودگی های روی پوست را از بین برده و در طول روز پوست صورت تان باآلودگی ها، باکتری ها، ویروس ها و سلول های مرده پوست پوشانده می شود. شست و شوی روزانه پوست صورت باعث می شود که تمامی این مواد رااز روی پوست خود پاک کنید و پوست صورت تان نفس بکشد. بدون این شست و شو های روزانه لایه ضخیمی ازاین مواد زاید روی پوستتان قرار می گیرند که مانع نفوذ و تاثیر محصولات مراقبت پوستی می شوند.

شفافیت 

غدد ریز زیر پوست برای محافظت از پوست در برابر عوامل خارجی، چربی ای به نام سبوم تولید کرده و این غدد از فولیکول های موی داخل پوست برای رساندن سبوم به سطح پوست استفاده می کنند تا مانعی ایجاد کنند در برابر نفوذ باکتری ها یا سایر عوامل خارجی ،جمع شدن بیش از حد آلودگی روی سطح پوست باعث شده که مسیر فولیکول ها بسته شود و سبوم، سلول ها مرده پوست و عرق توانایی خارج شدن از سد پوست را نداشته باشند. کمبود سبوم باعث می شود در سطح پوست باکتری ها بتوانند به فولیکول ها نفوذ کنند و موجب قرمزی و التهاب و در نهایت آکنه شوند. پس تمیز کردن صحیح پوست باعث جلوگیری از تجمع آلودگی در منافذ پوستی می شودو اجازه داده که سبوم بدون هیچ مانعی به سطح پوست برسند و احتمال بروز آکنه کاهش یابد .اگر شست و شوی صورت را متوقف کنید، منافذ پوست شما مسدود شده و به مرور سبب بروز آکنه های جدی می شوند.

افزایش رطوبت

شست و شوی منظم صورت (با استفاده از یک پاک کننده مناسب پوست صورت شما) عاملی مهم جهت حفظ رطوبت و آبرسانی به پوست می شود در غیر این صورت پوست دی هیدراته، خشک، خشن، چروک و پیر به نظر می رسد. شما با شست و شوی روزانه پوستتان و با استفاده از یک محصول پاک کننده امکان جذب و نگهداری آب کافی را می وانید در پوستتان فراهم کنید. 

میسلارواتر پوست چرب و مختلط اوریاژ

۲۳.۴۰۰ تومان هدیه خرید
۷۸۰.۰۰۰ تومان
میسلار واتر اوریاژ به لطف خواص منحصر به فرد آب چشمه معدنی URIAGE گزینه ای ایده ال برای پاک کردن

میسلارواتر پوست نرمال وخشک اوریاژ

۲۳.۴۰۰ تومان هدیه خرید
۷۸۰.۰۰۰ تومان
این میسلار یک پاک کننده قوی است که انواع آرایش و آلودگی ها را از پوست پاک می کند و

میسلارواتر پوست حساس اوریاژ

۲۳.۴۰۰ تومان هدیه خرید
۷۸۰.۰۰۰ تومان
ویژگی‌های میسلارواتر اوریاژ برای پوست‌های حساس قدرت کافی و ملایم برای پاک کردن مواد آرایشی و آلودگی‌ها حاوی آب چشمه‌های

ژل شوینده هیسک اوریاژ (150 میلی لیتر)

۲۰.۹۷۰ تومان هدیه خرید
۶۹۹.۰۰۰ تومان

ژل شوینده هیسک اوریاژ

  •     فاقد صابون،
  • مناسب پوست مختلط، چرب و جوش دار
  •        کنترل چربی و ترشحات پوست
  • ضد براقی پوست و ضد قارچ ، باکتری و ضد التهاب
  •        ضد آلرژی و حساسیت و غیر حساسیت زا
  • ضد ایجاد جوشهای سر سیاه

مزیت های استفاده از پاک کننده های صورت

لایه بردار

 یکی از مهم ترین مواردی که اغلب در مراقبت های پوستی باید مورد توجه قرار گیرد. شست و شوی روزانه پوست خیلی ضعیف این کار را انجام داده و به دلیل اینکه شست و شوی روزانه گرد و غبار روی پوست ،سلول های مرده پوست وآلودگی ها را از روی پوست تمیز می کند.

مرطوبت کردن پوست

یکی از رایج ترین باور های غلط این است که شستشوی منظم صورت باعث از بین بردن رطوبت پوست وبروز خشکی می شود. امروزه محصولات شست و شو مختلف صورت با فناوری های جدید وارد بازار شده اند که PH پوست را تنظیم می کنند و باعث مرطوب شدن پوست صورت می شوند.

این محصولات برای شست و شوی صورت با استفاده از مواد طبیعی موجودی به پاک سازی آلودگی ها و ذرات مختلف روی پوست کمک کرده اند و باعث ایجاد حس شادابی وطراوت صورت شما می شود. پاک کننده های صورت اغلب حاوی زغال وروغن های طبیعی هستند که به عنوان مطوب کننده و محرک ضد پیری عمل می کنند.

جلوگیری از مشکلات پوستی

شست و شو کننده های صورت برای جلوگیری و از بین بردن هرگونه مشکلات پوستی مانند آکنه و جوش ، جای زخم، تیرگی های پوستی ،لکه های تیره، جوش های سر سیاه و ناهمواری های پوستی موثر هستند. برای کاهش این قبیل مشکلات پوستی حداقل دو بار در روز از آنها استفاده کنید.اگر می خواهید واقعا فواید پاک کننده های پوستی را روی صورت خود احساس کنید، باید مرتبا و روزانه پوست صورت خود را با آن ها بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *