کرم ضد آفتاب, محصولات مراقبت پوستی

تاثیر ضدآفتاب در درمان چروک

تاثیر ضدآفتاب در درمان چروک

تاثیر ضدآفتاب در درمان چروک : پوست یکی از تاثیرگذارترین ومهم ترین عناصر در زیبایی صورت است که رسیدگی به آن علاوه برزیبایی به سلامتی و جلوگیری از انواع بیماری های پوستی  افراد کمک زیادی می کند.

 یکی از مهم ترین محصولات مراقبتی که افراد باید از آن برای در امان ماندن از اشعه های مضر خورشید و سلامت پوستشان استفاده کنند، کرم ضد آفتاب بوده. این که استفاده از کرم ضدآفتاب تنها به روزهای تابستان اختصاص دارد، این یک باور عمومی بوده که کاملاً اشتباه است و در روزهای زمستانی و حتی برفی نیز به ضدآفتاب نیاز است.

کرم ضد آفتاب، به‌عنوان محافظی در برابر آفتاب است. اگر به صورت مدام به‌دنبال خرید انواع آبرسان، کرم‌های سفیدکننده و ضدچروک هستید، پیشنهاد رابوسنتر به شما استفاده از محصولی است که از چین‌وچروک پوست نیزجلوگیری ‌کند، اجازه تیرگی و لک‌شدن پوست را ندهد و به‌عنوان آبرسان، با حفظ رطوبت از خشکی پوست و پیری زودرس جلوگیری ‌کند. تمام این ویژگی‌ها را در یک کرم ضدآفتاب خوب می توانید پیدا ‌کنید. در ادامه این مقاله از رابوسنترببینید کرم ضدآفتاب چیست، چه مزایا وکاربردی برای پوست دارد و چطور باید آن را مصرف کنید.

کرم ضد آفتاب

نوعی محصول پوستی برای مراقبت پوست شما در مقابل اشعه خورشید است که همانند سپر در مقابل نور مضر خورشید است. زمانی‌که یک لایه کرم ضدآفتاب روی پوست دست و صورت قرار می گیرد تا حدودی اشعه ماوراءبنفش خورشید (UV) را جذب یا منعکس کند و به این ترتیب از آفتاب سوختگی، ‌چروک، لک و آسیب پوستی و پیری زودرس جلوگیری کند.

مهم‌ترین وظیفه یا کاربرد این محصول می توان به پیشگیری از سرطان پوست اشاره کرد. کرم ضد آفتاب را براساس نوع پوست، مواد سازنده یا از نظر شیمیایی وفیزیکی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌کنند و معمولا به شکل ژل ،کرمی، لوسیون، پودر ،اسپری و فوم برای روی پوست تولید می‌شوند.

چه کسانی از این محصول استفاده کنند؟

استفاده از آن گروه خاصی نداشته، از کودک و مسن، زن و مرد، پوست روشن و تیره، همگی برای مراقبت کردن ازپوست بایداز ضد آفتاب استفاده کنند. افرادی که کک و مک و چروک زیادی روی پوست دارند هم با مصرف مداوم ضد آفتاب می‌توانند این هارا برطرف کنند.

آیا کودکان می توانند از  ضدآفتاب استفاده کنند؟

ضد آفتاب و محافظت کردن از پوست در مقابل اشعه مضر خورشید اهمیت بسیاری برای کودکان و بزرگسالان داشته. سرطان پوست در سال‌های اخیر رواج زیادی در میان جوانان پیدا کرده و محافظت از پوست کودکان نیز در مقابل اشعه مضر خورشید ریسک ابتلا به سرطان پوست را در کودکان ما کاهش خواهد داد.

پیشنهاد رابوسنتر

فواید کرم ضد آفتاب

استفاده از آن صرفا محافظت از پوست در مقابل نور مضر آفتاب نبوده. پیشگیری از خشکی پوست ،ابتلا به بیماری‌های پوستی، و سرطان پوست از فواید کرم ضدآفتاب هستند.

کاهش چینو چروک صورت

رفع لکه‌های پوستی به‌مرور زمان

محافظت از پوست در مقابل اشعه UV

جلوگیری از پیری زودرس و داشتن پوستی شاداب و جوان

کاهش ابتلا به سرطان پوست

رفع لکه‌های پوستی به‌مرور زمان

پیشگیری از برنزه‌شدن پوست

جلوگیری از آفتاب‌سوختگی

حفظ پروتئین‌های ضروری پوست

در این مقاله از رابوسنتر به برای محافظت از پوست شما در مقابل نور مضر آفتاب و کاهش چینو چروک صورت بهترین ضد آفتاب ها را معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *