عطر و ادکلن

اسپری دئودورانت یا بادی اسپلش

اسپری دئودورانت یا بادی اسپلش

اسپری دوئودورانت یا بادی اسپلش : هم بادی اسپلش و هم دئودورانت می‌توانند بوی بدن  را پنهان کنند، اگرچه اثربخشی آن‌ها می تواند متفاوت باشد. البته شما می توانید از دئودورانت و بادی اسپلش برای بدن به طور همزمان استفاده کنید.

تفاوت اصلی بادی اسپلش و دئودورانت در عملکرد آن‌ها است.اسپری دئودورانت‌ از شما در برابر بوی عرق محافظت می‌کند. در حالی که بادی اسپلش بدن عملکرد عطررا دارد و بدن شما را خوشبو میکند و رایحه می‌بخشد. دئودورانت‌ها و بادی اسپلش‌های بدن هر دو محصول آرایشی هستند که باعث می شوند تا بوی تازگی و خوشبویی در طول روز داشته باشید. اگرچه هر دو این محصول باعث پنهان کردن بوی بدن می شوند ، اما تفاوت‌های زیادی بین این دو وجود دارد.

هر دوی آن‌ها بوی خوبی به شما می دهند، آیا عملکرد یکسانی را دارند ؟

خیر. بادی اسپلش‌های بدن دارای عصاره‌های معطر مانند گیاهان، روغن‌ها مخلوط با الکل و آب و بسیار شبیه عطرها هستند. بنابراین آن‌ها به شما کمک می کنند بوی عالی داشته باشید و عطری تازه به شما می دهند و ماندگاری داشته باشد. اما آن‌ها جلوی عرق کردن بدن شما را نمی‌گیرند. در واقع، آن‌ها بوهای بدن را متوقف نمی کنند فقط آن ها را می پوشانند .

بادی اسپلش‌ها اثر کوتاه‌مدت پنهان کردن بوهای بدن را دارند، درحالی‌که دئودورانت‌ ضد تعریق برای مقابله  کردن با علت اصلی آن‌ها فرموله شده‌اند. دئودورانت‌های ضدتعریق از دوروش با بوی بدن مقابله می کنند. ابتدا غدد عرقی که عرق را روی پوست شما آزاد می کنند را می پوشانند؛ که از مخلوط شدن باکتری ها وعرق جلوگیری می‌کنند. دوم، با کاهش دادن میزان باکتری که روی پوست شما وجود دارد.

کیفیت و ماندگاری بوی بادی اسپلش وودلایک

بادی اسپلش وودلایک در دو نوع زنانه و مردانه تولید می شود که هر کدام از آنها رایحه ای مختص به خود دارند، بدانید که این برند شهرت زیادی دارد زیرا با کیفیت و خوشبو و ماندگار می باشد و می تواند هر سلیقه ای را به خود جذب کند. کیفیت بالا و ماندگاری بی نظیر بوی اسپری و بادی اسپلش وودلایک باعث شده تا امروزه فروش بسیار بالایی را از آن خود کند و بانوان و آقایان بسیاری از رایحه ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار بدهند. این محصول از بهترین مواد تولید شده است و گیرایی بالایی دارد به همین دلیل کیفیت آن زیاد است و با هر دور استفاده از آنها مدت زمان طولانی رایحه و بوی آن بر روی لباس های شما باقی می ماند. در هر رنج سنی چه نوجوان و جوان و چه مسن و پیر می توان این اسپری و بادی اسپلش را انتخاب کرد و تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. این محصول ماندگاری بیشتر از یک هفته دارد از این رو طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. اسپری این محصول خاصیت ضد تعریق دارد و بعد از حمام استفاده می شود.

بادی اسپلش وودلایک

۷.۴۷۰ تومان هدیه خرید
۲۴۹.۰۰۰ تومان
کیفیت و ماندگاری بوی بادی اسپلش وودلایک بادی اسپلش وودلایک در دو نوع زنانه و مردانه تولید می شود که

اسپری دئودرانت پاورهوم اینتسا

۷.۴۷۰ تومان هدیه خرید
۲۴۹.۰۰۰ تومان
اسپری دئودرانت پاورهوم اینتسا یک محصول ضد عرق برای آقایان می باشد این محصول خاصیت ضد تعریق و آنتی باکتریال دارد

اسپری دئودرانت مردانه اینتسا مدل Energy power

۷.۴۷۰ تومان هدیه خرید
۲۴۹.۰۰۰ تومان
اسپری دئودرانت مردانه اینتسا یک اسپری مردانه‌ی خوش عطر برای آقایان است. اسپری اینتسا انرژی پاور، عطر و بویی از

استفاده از اسپری، دئودورانت و محصولاتی که بوی بد بدن را از بین می برد، یکی از ملزومات زندگی شلوغ و پرتحرک امروزی است.

محصولاتی نظیر دئودورانت و یا ضد عرق ها به نحوی با این مشکل به مبارزه می پردازد و از تعریق و ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند. اسپری مردانه پور هوم پاور اینتسا، با رایحه تند و خنک بویی ماندگار و خوش را به ارمغان می آورد. این اسپری هیچ گونه رد و لکه ای بر روی لباس باقی نمی گذارد و بدون رنگ است. این اسپری دارای الکل برای تمامی آقایان مناسب است زیرا ضد حساسیت می‌باشد. استفاده از اسپری اینتسا، مناسب استفاده روزانه و فعالیت های ورزشی است، زیرا این اسپری مانع از تعریق و بوی ناخوشایند بدن شما می شود.

دئودرانت اینتسا بسیار اثر ‌بخش بوده و در طول روز فرد را پرانرژی و سرحال نگه‌می‌دارد. ترکیبات این محصول، فاقد سیلیکون و نمک‌های آلومنیوم است.

روی پوست ایجاد خارش و حساسیت نخواهد کرد. بنابراین افرادی که پوست حساس دارند می توانند بدون نگرانی از این اسپری استفاده کنند.

این محصول با رایحه دلنشین و ماندگار، طراوت و نشاط شما را در طول روز حفظ می‌کند. این محصول به واسطه داشتن ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده از خشکی پوست زیر بغل جلوگیری می‌کند.

این محصول از عرق کردن بدن جلوگیری کرده و دارای ماندگاری ۲۴ ساعته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *