مکمل

آمپول بیوتین بپانتین

آمپول بیوتین بپانتین

پرپشتی موها جذابتی غیر قابل انکار به چهره شما می دهد. برای اینکه موهایی زیبا و پرحجم داشته باشید و هر روز دغدغه ریزش مو را نداشته باشید، باید همه ویتامین‌ها و مواد مغذی را به بدن خود برسانید تا به خوبی فولیکول‌های مو تغذیه شوند. وقتی نام بهترین ویتامین‌ها برای مو می‌آید، بیوتین و بپانتین در راس همه می‌درخشند. تزریق آمپول بیوتین و بپانتین راهی سریع برای کمک به رشد مجدد موها  وکاهش ریزش مواست. بیوتین یعنی ویتامین B7 و بپانیتن یعنی ویتامین B5.

کلیت آمپول بیوتین بپانتین

آمپول بيوتين و بپانتن حاوی دو ویتامین بیوتین و ب5(اسید پانتوتنیک) بوده که این دو ویتامین جز ویتامین های گروه ب می باشند. آمپول بيوتين و بپانتن در گذشته برای تقویت مو و کمک به درمان ریزش مو توسط بسیاری از پزشکان تجویز می شده است اما در حال حاضر با وجود طیف گسترده ای از قرص های ب کمپلکس(B Complex) که حاوی مقدار قابل توجهی از دو ویتامین ب5(بپانتن) و بیوتین بوده کمتر پزشکی به فکر تجویز آمپول آن می باشد، مگر در موارد خاص که فرد مشکل در جذب این دو ویتامین دارد.

مشخصات آمپول بيوتين و بپانتن:

شرکت بایر(Bayer) آلمان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین لابراتوارهای تولید کننده آمپول بيوتين و بپانتن می باشد، هر بسته آمپول بپانتن این شرکت حاوی 6 عدد بوده و هر آمپول حاوی 250 میلیگرم ویتامین ب5 است.

نحوه مصرف: هفته ای 1عدد از هر آمپول(بیوتین و بپانتین) تزریق عضلانی

((برای دسترسی راحت به محصول میتوانید کلید واژه های بیوتین ، BIOTINE،  را جستجو کنید.))

((برای دسترسی راحت به محصول میتوانید کلید واژه های بپانتین ، BEPANTHENE،  را جستجو کنید.))

مشاوره

اگر نیاز به مشاوره بیشتری داری تا بهترین انتخاب رو داشته باشی، یا هر سوالی در مورد مکمل ها تو ذهنت داری مشاورین رابو سنتر به صورت ۲۴ ساعته در خدمتون هستن، کافیه روی دکمه بالا کلیک کنی و وارد پیج اینستاگرام رابو سنتر بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *